W dniach 13-16 czerwca odbyło się w Kazimierzu Dolnym spotkanie uczestników sieci LABIB - liderskiego programu realizowanego przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Czym jest LABiB?

1. to ludzie, dla których biblioteka to miejsce szczególne. Dostrzegają jej potencjał i chcą go wykorzystać. Działają, mają pomysły, realizują projekty. Chcą zaszczepić entuzjazm w innych.

2. to specjalna platforma internetowa stworzona z myślą o bibliotekarkach, bibliotekarzach i bibliofanach, którzy chcą dzielić się wiedzą, zbierać doświadczenia i pomnażać pomysły. To możliwość poznania nowych narzędzi i technologii oraz sprawdzonych metod pracy. Przestrzeń spotkań, poszukiwania rozwiązań i wspólnych eksperymentów.

3. to program liderski dla bibliotekarzy i bibliotekarek z całej Polski, oparty na cyklicznych spotkaniach, warsztatach, konferencjach, wizytach studyjnych oraz konkursach grantowych.

 

Do grupy LABIB została włączona koordynatorka S@S pani dr Maria Jedlińska, która wspólnie z panią Marią Cibicką reprezentuje Wojewódzką Bibliotekę Publiczną w Krakowie

Gratulujemy! 

więcej>>>

GALERIA>>>