Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że została już uruchomiona Elektroniczna Platforma Uczenia się Dorosłych w Europie (EPALE): http://ec.europa.eu/epale/pl/home-page

Platforma ma służyć rozwojowi kadry zajmującej się uczeniem się dorosłych oraz rozwojowi sektora edukacji dorosłych. Jest finansowana z programu Erasmus+, ze środków przeznaczonych na ten sektor.

Uczenie się dorosłych na platformie EPALE obejmuje wszystkie zagadnienia dotychczas poruszane w programie Grundtvig i Erasmus+ (Edukacja dorosłych) oraz jedno zagadnienie z zakresu edukacji zawodowej, ujęte w programie Leonardo da Vinci (doskonalenie kompetencji zawodowych, tzw. „Continuing VET”)

http://www.grundtvig.org.pl/aktualnosci/elektroniczna-platforma-na-rzecz-uczenia-sie-doroslych-w-europie-juz-dziala

Aktualnie strona jest redagowana tylko w wersji angielskiej. Wkrótce będą uruchomione pozostałe, w językach narodowych ( w tym polskim).

Zachęcamy do rejestrowania się na platformie i korzystania z newslettera oraz wszystkich potrzebnych informacji.

Adres do korespondencji z Krajowym Biurem EPALE w Warszawie: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.