Zapraszamy na „Weekend Seniora z Kulturą”. Wydarzenie wpisuje się w obchodzony 1 października Międzynarodowy Dzień Osób Starszych.

 Terminy spotkań:

 • 29.09.2023 (piątek)– Obsługa smartfona. Celem warsztatów jest przekazanie informacji na temat korzystania ze smartfona, jego bezpiecznej obsługi oraz instalowanych aplikacji. Zajęcia są zarówno dla osób, które rozpoczynają przygodę ze smartfonem, jak i tych, które go od dawna używają. 
  Miejsce: Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie, Rajska 1, II piętro.
  Godzina: 13:00
  Sala: 247, II piętro.
  Prowadzący: Jakub Bem, aktywista seniorów, współpracujący z Centrami Aktywności Seniorów.

  ZgłoszeniaFormularz zapisu

 • 1.10.2023 (niedziela) – "Joga twarzy dla seniora". Joga twarzy to metoda łącząca ćwiczenia, masaż i wiedzę na temat mięśni twarzy i szyi. Dzięki takim ćwiczeniom każdy uczestnik ma możliwość zwiększenia elastyczności skóry, wzmocnienia mięśni twarzy i poprawienia ogólnego wyglądu twarzy. Joga twarzy wpływa nie tylko na kondycję skóry, ale również zwiększa pewność siebie i poprawia ogólny stan zdrowia i samopoczucie.
  Miejsce: Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie, Rajska 1, II piętro.
  Godzina: 11:00
  Sala: 247, II piętro.
  Prowadzący: Beata Gebhardt, wieloletnia działaczka i aktywistka na rzecz seniorów, współpracująca z Centrami Aktywności Seniorów

  ZgłoszeniaFormularz zapisu

Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie poprzez formularze zapisu.

Uwaga! Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o rejestrację. Liczba miejsc ograniczona. Po zakończeniu rekrutacji na podany w formularzu rejestracyjnym adres e-mail zostanie wysłana informacja o przyjęciu zgłoszenia lub braku wolnych miejsc. Uczestnictwo w zajęciach oznacza akceptację Regulaminu Imprez Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie.

Kontakt:
Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie
31-124 Kraków, ul. Rajska 1, pok. 240
tel.: 12 37-52-285 lub 12 37-52-293
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Projekt we współpracy z Ministerstwem Kultury i Dziedzictwa Narodowego.