Zapraszamy do udziału w wykładach online: Pomyśl o mózgu – projekt profilaktyki chorób naczyń mózgowych. Glukoza – paliwo czy trucizna? Zajęcia organizowane są przez Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II.

Podczas listopadowego spotkania dowiedzą się Państwo o szkodliwości cukru (dlaczego należy się zdrowo odżywiać oraz jaką dietę powinno się stosować, żeby uniknąć udaru mózgu).

Terminy najbliższych zajęć:
Grupa I 
(poniedziałek): 8 listopada 2021 r.
Grupa II (piątek): 12 listopada 2021 r.
Godzina: 10.00–11.30
Prowadzący: dr Michał Błaż – lekarz Oddziału Neurologii Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II; zajmuje się leczeniem chorych na udar mózgu. Prowadzi także działalność naukową. Interesuje się zdrowym odżywianiem i stara się dzielić tą wiedzą z pacjentami, którzy chcieliby uniknąć zachorowania na udar mózgu w przyszłości.

Osoby biorące udział w spotkaniu powinny posiadać:

  1. Dostęp i podstawową znajomość obsługi komputera i internetu.
  2. Kamerę internetową, mikrofon oraz słuchawki, mogą być wbudowane w laptopa.
  3. Umiejętność samodzielnej obsługi programu ClickMeeting
  4. Ważną kartę biblioteczną WBP w Krakowie (niewymagana w okresie pandemii).

Preferowany termin zajęć/grupę należy wpisać w formularzu zgłoszeniowym w polu Informacje dodatkowe. W innym przypadku zostaną Państwo przypisani losowo.

Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o rejestrację. Liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenia przyjmujemy na bieżąco. Po zakończeniu rekrutacji na podany w formularzu rejestracyjnym adres e-mail zostanie wysłana informacja o przyjęciu zgłoszenia lub braku wolnych miejsc. Uczestnictwo w zajęciach oznacza akceptację Regulaminu Imprez w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie.