5 listopada 2015 w ramach S@S, w Bibliotece na Rajskiej w Krakowie, odbyło się już trzecie spotkanie z cyklu „Akcje: e-motywacje”.

Gościem spotkania on-line była ceniona aktorka HELENA NOROWICZ

Temat spotkania: „Radości codzienności”. Rozmawialiśmy o drobnych przyjemnościach, które przydarzają nam się każdego dnia.

---------------------

Helena Norowicz:

Aktorka teatralna i filmowa, w wieku 80 lat została modelką. Od dzieciństwa zafascynowana sportem i gimnastyką. Absolwentka łódzkiej Szkoły Teatralnej z doświadczeniem w biurze inżynierskim na koncie. Przez większość kariery związana z Teatrem Studio. Zagrała m.in. w „Dekalog IV” Krzysztofa Kieślowskiego czy „Matka Teresa od kotów” Pawła Sali. Przejście na emeryturę po intensywnej karierze zawodowej nie należało do najprostszych. Pomogły gimnastyka i praca na działce. Nowa energia przyszła wraz z propozycją udziału w sesjach zdjęciowych dla dwóch marek modowych. Aktywność fizyczną i umysłową uważa za najlepszy sposób na dobrą formę.

22 października br. na gali magazynu Elle Pani Helena odebrała nagrodę Ikony Stylu przyznanej przez redakcję magazynu i czytelników.

Tomasz Kozłowski:

Z pochodzenia bolesławczanin- swoje pierwsze ekstremalne przygody przeżywał wspinając się po basztach murów obronnych Bolesławca. Ciekawość świata i pasja do wysokości zostały w nim do dzisiaj. Zawodowo zajmuje się pracą z ludźmi i wspieraniem ich w samorozwoju. Psycholog, szkoleniowiec, ratownik GOPR oraz skoczek spadochronowy w jednym. Swoje doświadczenia zdobywał w kraju oraz za granicą (m.in. 1,5 roku w Nowej Zelandii). W zeszłym roku razem z zespołem skoczył ze stratosfery (11 tysięcy metrów) ustanawiając tym samym rekord Europy w odległości swobodnego spadania formacją trzyosobową. Inspirują go ludzie, którzy lubią siebie. Wraz z Weroniką Wawrzkowicz współprowadzi program w każdy poniedziałkowy poranek w radio chilli zet.

Tomasz Kozłowski będzie gościem specjalnym każdego z odcinków cyklu akcja: e-motywacja.

 

GALERIA>>>

Webinarium S@S: aktorka, modelka HELENA NOROWICZ