Zapraszamy na bezpłatne spotkania online z językiem angielskim. Spotkania rozpoczynają się w piątek 11 czerwca br. i będą odbywać zdalnie z wykorzystaniem programu Zoom.

Wykaz zajęć wraz z formularzami zapisów:

Prowadząca: Gabriela Gawin (praktykantka z WBP w Krakowie)

Gabriela Gawin (praktykantka WBP w Krakowie) – jest studentką drugiego roku kierunku Zarządzanie międzynarodowe na Uniwersytecie Jagiellońskim i korepetytorką m. in. języka angielskiego. Jej pasją jest nauka języków (aktualnie uczy się łaciny od podstaw, żeby któregoś dnia przeczytać Horacego w oryginale), którą stara się przekazać wszystkim dookoła w formie praktycznego przyswajania wiedzy, gwarantując tym indywidualne podejście do uczestnika i dobrą zabawę.

Uwaga! Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o rejestrację. Liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenia przyjmujemy na bieżąco. Po zakończeniu rekrutacji na podany w formularzu rejestracyjnym adres e-mail zostanie wysłana informacja o przyjęciu zgłoszenia lub braku wolnych miejsc. Uczestnictwo w zajęciach oznacza akceptację Regulaminu Imprez w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie.