"Każdy dzień jest kawałkiem historii.

Nikt nie jest w stanie opowiedzieć jej do końca"

 

16 stycznia 2017 roku w wieku 89 lat odeszła Pani HALINA KRZYMOWSKA. Od prawie 10 lat była związana ze "Szkołą @ktywnego Seniora".

Sekcja Krajoznawcza, której członkiem była Pani Halina,  rozpoczęła prace nad przygotowaniem wspomnieniowej prezentacji. 

16 lutego 2017 gościem szczególnym spotkania była Pani Anna Krzymowska-Hachuła, córka pani Haliny. Podarowała „Szkole @ktywnego Seniora” trofea sportowe, które były własnością jej Mamy i zostały zdobyte podczas Olimpiad Sportowych Seniorów w Łazach (lata 2013 – 2015).

Pani Ani bardzo dziękujemy za przekazane pamiątki i podzielenie się wspomnieniami!

PS
Członkowie Sekcji zwracają się z prośbą o dzielenie sie swoimi przemyśleniami oraz refleksją ze wspólnych spotkań (wycieczek, wyjazdów, szkoleń, wykładów). Nawet w bardzo krótkiej formie (2-3 zdaniowych opisów). Prosimy o ich przesyłanie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. albo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wraz ze zgodą na zamieszczenie w prezentacji.

 

 ZDJĘCIA ze spotkań Sekcji Krajoznawczej TUTAJ>>>