W ramach S@S, w Bibliotece na Rajskiej w Krakowie, odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Akcje: e-motywacje”, którego gościem była prof. EWA NOWICKA RUSEK (antropolog, Uniwersytet Warszawski)

Temat spotkania: „ Ograniczyć ograniczenia"

---------------------

Ewa Nowicka Rusek:

profesor antropologii społecznej na Uniwersytecie Warszawskim. Zajmuje się badaniem między innymi religijności, mniejszości narodowych i etnicznych. Podróżniczka i miłośniczka wypraw autostopem.Otwarta na różnorodność świata, poznawanie nowych miejsc i ludzi. Lubi dydaktykę, bo ma kontakt z młodzieżą. Uwielbia wysiłek fizyczny. Chodzi po górach i bardzo lubi narty biegowe. Podczas wypraw chętnie porusza się na rowerze tandemowym. Jest osobą niewidomą ( wywiad: http://www.niepelnosprawni.pl/ledge/x/21176)

W 2007 roku została laureatką konkursu ,,Człowiek bez barier”.

Tomasz Kozłowski:

Z pochodzenia bolesławczanin- swoje pierwsze ekstremalne przygody przeżywał wspinając się po basztach murów obronnych Bolesławca. Ciekawość świata i pasja do wysokości zostały w nim do dzisiaj. Zawodowo zajmuje się pracą z ludźmi i wspieraniem ich w samorozwoju. Psycholog, szkoleniowiec, ratownik GOPR oraz skoczek spadochronowy w jednym. Swoje doświadczenia zdobywał w kraju oraz za granicą (m.in. 1,5 roku w Nowej Zelandii). W zeszłym roku razem z zespołem skoczył ze stratosfery (11 tysięcy metrów) ustanawiając tym samym rekord Europy w odległości swobodnego spadania formacją trzyosobową. Inspirują go ludzie, którzy lubią siebie. Wraz z Weroniką Wawrzkowicz współprowadzi program w każdy poniedziałkowy poranek w radio chilli zet.

Tomasz Kozłowski będzie gościem specjalnym każdego z odcinków cyklu akcja: e-motywacja.

-------

Więcej o WEBINARIACH TUTAJ>>>