Cykl bezpłatnych spotkań: Komunikuję, więc jestem — warsztaty kompetencji interpersonalnych.

Podczas 5 spotkań stacjonarnych teoria (m.in. autoprezentacja, komunikacja werbalna i niewerbalna, aktywne słuchanie, rozwiązywanie konfliktów, negocjacje) będzie łączona z praktycznymi ćwiczeniami.

Miejsce:
Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie,
Rajska 1, II piętro, sala 232

Termin (wtorki), godz. 15.30 - 17.30
9, 16, 23 maja 2023 r.,
6, 13 czerwca 2023 r.

Zapisy: Formularz zapisów

Prowadzące: Hanna Lupierz i Polina Mazur (wolontariuszki WBP w Krakowie)

Hanna Lupierz jest studentką psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Radość i energię do działania daje jej kontakt z drugim człowiekiem. Lubi ceramikę, beletrystykę  i przejażdżki rowerowe po Krakowie.

Polina Mazur jest studentką zarządzania międzynarodowego na Uniwersytecie Jagiellońskim. Interesuję się nauką języków obcych, jest miłośniczką kotów. Lubi podróżować i poznawać nowych ludzi dookoła świata.

 

Uwaga! Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o rejestrację. Liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenia przyjmujemy na bieżąco. Po zakończeniu rekrutacji na podany w formularzu rejestracyjnym adres e-mail zostanie wysłana informacja o przyjęciu zgłoszenia lub braku wolnych miejsc. Uczestnictwo w zajęciach oznacza akceptację Regulaminu Imprez w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie.