Zapraszamy miłośników gier planszowych! Spotykamy się w każdy wtorek i poznajemy zasady różnych gier, spędzając wolny czas w towarzystwie osób o podobnych zainteresowaniach. 

Termin: wtorki (co tydzień) od 10 stycznia 2023 r.

Godzina: 11.00

Zapisy: Formularz zgłoszeniowy

Miejsce: Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie, ul. Rajska 1, II piętro, sala 232

 

Prowadzący: Ewa Kośmider - wolontariuszka WBP w Krakowie. Doświadczona edukatorka, uczęszczała na UTW Politechniki Krakowskiej. Pracowała jako wolontariuszka w opiece społecznej i na świetlicy, opiekując się dziećmi i pomagając im w nauce. Lubi dzielić się widzą, poznawać nowych ludzi i aktywnie spędzać czas.

Osoby biorące udział w zajęciach sekcji powinny posiadać:

  •  Ważną kartę biblioteczną WBP w Krakowie – można ją uzyskać bezpłatnie na podstawie dokumentu tożsamości w Punkcie Rejestracji Czytelników i Artetece WBP w Krakowie ul. Rajska 12 (wejście od ul. Szujskiego – I piętro).
  •  Wiek 50+.
  • Można przynieść swoje ulubione gry planszowe.

Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o rejestrację. Liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenia przyjmujemy na bieżąco. Po zakończeniu rekrutacji na podany w formularzu rejestracyjnym adres e-mail zostanie wysłana informacja o przyjęciu zgłoszenia lub braku wolnych miejsc.

W trakcie zajęć wykonywane będą zdjęcia w celach dokumentacyjnych i promocyjnych. Uczestnictwo w zajęciach oznacza akceptację Regulaminu Imprez w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie.