Zapraszamy na bezpłatne spotkanie: Skarby przeszłości — znaczki i monety.

W trakcie spotkania prowadzący zaprezentuje swoją kolekcję znaczków i monet oraz opowie ich historie. Podzieli się również wiedzą i ciekawostkami na temat numizmatyki i filatelistyki, których od wielu lat jest pasjonatem. Będzie to niezwykła historyczna podróż, do której zachęcamy wszystkich zainteresowanych.

Termin (wtorek): 25 października 2022 r.
Godzina: 11.00-12.30

Miejsce:
Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie,
Rajska 1, II piętro, sala 247

Zapisy: Formularz zgłoszeniowy

Prowadzący: Antoni Parys, wieloletni pasjonat i hobbysta posiadający niezwykłe zbiory w swojej kolekcji.  Jest przewodniczącym Krakowskiego Koła Filatelistów.

Uwaga! Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o rejestrację. Liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenia przyjmujemy na bieżąco. Po zakończeniu rekrutacji na podany w formularzu rejestracyjnym adres e-mail zostanie wysłana informacja o przyjęciu zgłoszenia lub braku wolnych miejsc.
W trakcie zajęć wykonywane będą zdjęcia w celach dokumentacyjnych i promocyjnych. Uczestnictwo w zajęciach oznacza akceptację Regulaminu Imprez w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie.

Osoby biorące udział w wykładzie powinny posiadać:

  1. Ważną kartę biblioteczną WBP w Krakowie – można ją uzyskać bezpłatnie na podstawie dokumentu tożsamości w Punkcie Rejestracji Czytelników i Artetece WBP w Krakowie ul. Rajska 12 (wejście od ul. Szujskiego – I piętro).
  2. Wiek 50+.