Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie w imieniu Badaczy jakości multimediów – AGH  zaprasza na płatne badania jakości wideo.

Grupa badaczy z AGH prowadzi obecnie eksperyment, w którym skupia się na czynnikach wpływających na jakość filmów/usług wideo postrzeganą przez użytkowników. Do udziału szczególnie zaproszone są osoby powyżej 60 roku życia. 

Badanie polega na oglądaniu krótkich filmów wideo i ich ocenianiu. Państwa pomoc pomoże w lepszym zrozumieniu czynników odgrywających znaczącą rolę wśród osób korzystających z usług wideo: dlaczego niektóre doświadczenia są pozytywne, a inne negatywne? Dlaczego jakość jest czasami uważana za „naprawdę złą”, a w innych przypadkach za bardzo dobrą? Jak użytkownicy doświadczają jakości usług wideo?

Czas: ok. 90 minut.
Wynagrodzenie za udział w badaniu50 zł netto.
Miejsce: Budynek B9 Instytutu Telekomunikacji AGH w Krakowie przy ulicy Czarnowiejskiej 74.

Zapisy: formularz zgłoszeniowy.
Termin badania zostanie indywidualnie uzgodniony z chętnymi.

Szczegóły dotyczące przebiegu eksperymentu oraz gromadzonych danych znajdują się w opisie formularza oraz zostaną przesłane mailowo przez badaczy AGH.

Kontakt: 
facebook: Badania jakości multimediów – AGH
Instytut Telekomunikacji Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.