Po długim czasie pandemii wznawiamy spotkania w trybie stacjonarnym. Zapraszamy do WBP w Krakowie na wykład pani Ewy Węgier pt."Kanada – kraj żywicą pachnący".

Kanada dumna jest ze swojej zapierającej dech w piersiach przyrody oraz szerokich, otwartych przestrzeni. To kraj konsekwentnie dążący do zapewnienia wykształcenia, czystego środowiska oraz ochrony zdrowia swoim mieszkańcom. Kanada to kraj zaawansowanych technologii, szczycący się światowej klasy zarządzaniem, przemysłem, kulturą oraz stylem życia.

Miejsce: Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie,
ul. Rajska 1, II piętro, sala 245

Termin (wtorek):
24 maja 2022 r., godzina: 11.00-12.30

Zapisy: Formularz zgłoszeniowy

Prowadząca: Ewa Węgier (wolontariuszka WBP w Krakowie) ponad 30 lat mieszkała w Kanadzie, gdzie pracowała w międzynarodowej korporacji finansowo/ubezpieczeniowej. Po przejściu na emeryturę wróciła do Krakowa, aby spełnić swoje marzenia, podróżować po Europie, zawierać nowe przyjaźnie i poznawać kulturę i historię krajów europejskich. Ewa lubi pomagać innym i dzielić się swoimi doświadczeniami. Jest ciekawa świata i ludzi, uwielbia poznawać świat „od kuchni” próbując potrawy ze wszystkich zakątków globu. Jej ulubiony cytat: Life is beautiful. Live it. Love it. Learn it. Don’t make it complicated.

Uwaga! Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o rejestrację. Liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenia przyjmujemy na bieżąco. Po zakończeniu rekrutacji na podany w formularzu rejestracyjnym adres e-mail zostanie wysłana informacja o przyjęciu zgłoszenia lub braku wolnych miejsc. Uczestnictwo w zajęciach oznacza akceptację Regulaminu Imprez w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie.