Kanada dumna jest ze swojej zapierającej dech w piersiach przyrody oraz szerokich, otwartych przestrzeni. To kraj konsekwentnie dążący do zapewnienia wykształcenia, czystego środowiska oraz ochrony zdrowia dla wszystkich. Toronto to największe miasto w Kanadzie i stolica prowincji Ontario. Położone w południowej części Ontario na północno-zachodnim brzegu ogromnego jeziora, miasto pełni funkcję ekonomicznej i kulturalnej stolicy Kanady.

Termin (środa):
17 listopada 2021 r.
Godzina: 18.00-19.30

 

Zapisy: Formularz zgłoszeniowy

Zajęcia odbędą się online z wykorzystaniem programu Zoom.

Osoby biorące udział w spotkaniu powinny posiadać:

  1. Dostęp i podstawową znajomość obsługi komputera i internetu.
  2. Słuchawki (mogą być wbudowane w laptopa).
  3. Umiejętność samodzielnej obsługi programu Zoom.
  4. Ważną kartę biblioteczną WBP w Krakowie (niewymagana w czasie pandemii).

Prowadząca: Ewa Węgier (wolontariuszka WBP w Krakowie) ponad 30 lat mieszkała w Kanadzie gdzie pracowała w międzynarodowej korporacji finansowo-ubezpieczeniowej. Po przejściu na emeryturę wróciła do Krakowa, aby spełnić swoje marzenia, podróżować po Europie, zawierać nowe przyjaźnie i poznawać kulturę i historię krajów europejskich. Ewa lubi pomagać innym i dzielić się swoimi doświadczeniami. Jest ciekawa świata i ludzi, uwielbia poznawać świat „od kuchni” próbując potrawy ze wszystkich zakątków globu. Jej ulubiony cytat: "Life is beautiful. Live it. Love it. Learn it. Don’t make it complicated".

Uwaga! Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o rejestrację. Liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenia przyjmujemy na bieżąco. Po zakończeniu rekrutacji na podany w formularzu rejestracyjnym adres e-mail zostanie wysłana informacja o przyjęciu zgłoszenia lub braku wolnych miejsc. Uczestnictwo w zajęciach oznacza akceptację Regulaminu Imprez w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie.