Z wielką radością informujemy, że po ponad 1,5-rocznej przerwie wznawiamy w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie zajęcia stacjonarne!

Zapraszamy 4 października 2021 roku (godz. 12.00-13.30) na spotkanie z Borysem Tynką, autorem książki Odessa dla romantyków.

Borys Tynka, honorowy Ambasador Odessy w Polsce, certyfikowany przewodnik po tym mieście i przede wszystkim człowiek zakochany w miejscu, które przyciąga swoją historią, mitami, legendami, anegdotami, pieśniami, specyfiką i kolorytem. pasjonat Ukrainy, pilot wycieczek. Jedyny Polak, który ukończył specjalistyczny kurs przewodnicki po czarnobylskiej strefie wykluczenia. Należy do Stowarzyszenia Przewodników Ukraińskich. W 2020 r. został wybrany przez Urząd Miasta w Odessie na symboliczne stanowisko honorowego Ambasadora Odessy w Polsce. Jego książki zostały wydane przez polskie oraz ukraińskie wydawnictwa. Na Ukrainie książki zostały przetłumaczone również na język ukraiński.

Miejsce: WBP w Krakowie (ul. Rajska 1), sala 245 (IIp)

Zapisy: Formularz zgłoszeniowy

Uwaga! Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o rejestrację. Liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenia przyjmujemy na bieżąco. Po zakończeniu rekrutacji na podany w formularzu rejestracyjnym adres e-mail zostanie wysłana informacja o przyjęciu zgłoszenia lub braku wolnych miejsc.

W trakcie spotkania stacjonarnego obowiązują zasady przestrzegania dystansu społecznego oraz konieczność noszenia maseczki. Uczestnictwo w zajęciach oznacza akceptację Regulaminu Imprez w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie.