Zapraszamy do udziału w wykładach online: „Kanada – kraj żywicą pachnący”.

Mieszkańcy Kanady są dumni z zapierającej dech w piersiach przyrody oraz szerokich, otwartych przestrzeni. To kraj konsekwentnie dążący do zapewnienia wykształcenia, czystego środowiska oraz ochrony zdrowia wszystkim swoim obywatelom. Na przestrzeni swojej krótkiej historii Kanada zmieniła się w kraj technologicznie zaawansowany, szczycący się światowej klasy zarządzaniem, przemysłem, kulturą oraz stylem życia.
Zajęcia odbędą się online z wykorzystaniem programu Zoom.

Osoby biorące udział w spotkaniu powinny posiadać:
1.Dostęp i podstawową znajomość obsługi komputera i internetu,
2.Mikrofon oraz słuchawki (mogą być wbudowane w laptopa),
3.Umiejętność samodzielnej obsługi programu Zoom,
4.Ważną kartę biblioteczną WBP w Krakowie.

Terminy: 22 i 29 kwietnia 2021 r., godzina: 16.00–17.30 (czwartki)

Zapisy: Formularz zgłoszeniowy

Prowadząca: Ewa Węgier (wolontariuszka WBP w Krakowie) ponad 30 lat mieszkała w Kanadzie gdzie pracowała w międzynarodowej korporacji finansowo/ubezpieczeniowej. Po przejściu na emeryturę wróciła do Krakowa aby spełnić swoje marzenia, podróżować po Europie, zawierać nowe przyjaźnie i poznawać kulturę i historię krajów europejskich. Ewa lubi pomagać innym i dzielić się swoimi doświadczeniami. Jest ciekawa świata i ludzi, uwielbia poznawać świat „od kuchni” próbując potrawy ze wszystkich zakątków globu. Jej ulubiony cytat: “Life is beautiful. Live it. Love it. Learn it. Don’t make it complicated”.

Uwaga! Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o rejestrację. Liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenia przyjmujemy na bieżąco. Po zakończeniu rekrutacji na podany w formularzu rejestracyjnym adres e-mail zostanie wysłana informacja o przyjęciu zgłoszenia lub braku wolnych miejsc. Uczestnictwo w zajęciach oznacza akceptację Regulaminu Imprez w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie.