Przekazujemy Państwu zaproszenie od dr Anny Okońskiej-Walkowicz, Pełnomocnik Prezydenta Miasta Krakowa ds. Polityki Senioralnej. 

Szanowni Państwo,
Jak może Państwo wiedzą przed 30 laty w strukturach Społecznego Towarzystwa Oświatowego założyłam Zespół Szkół im. J. Słowackiego. Do 2011 czyli do momentu rozpoczęcia pracy w UMK byłam z nimi mocno związana. Nadal jest mi ona bliska sercu i czasem podejmujemy współpracę , szczególnie w działaniach charytatywnych. Dzisiaj pragnę zarekomendować Państwu spektakl, który przygotowano z myślą o seniorach. Poniżej liścik jaki skierował na moje ręce nauczyciel tej szkoły i animator przedsięwzięcia Pan Marek Czerwiński. Bardzo proszę o upowszechnienie informacji o spektaklu w Państwa środowiskach. Mam nadzieję, że seniorom sprawi przyjemność informacja, że młodzi ludzie myślą o nich i chcą uprzyjemnić im czas. To prezent od Świętego Mikołaja.
Ukłony.
Anna Okońska-Walkowicz

W sobotę, 5 grudnia 2020 r. o godzinie 19:00 zostanie zaprezentowany występ on-line młodzieży skupionej wokół Krakowskiej Akademii Musicalu. Młodzi artyści pragną wspomóc Seniorów w trudnych chwilach, dodając Im otuchy śpiewem.

Szczegóły pod linkiem:
http://www.spektakl.slowacki.org.pl