Szanowni Państwo,

w związku z potwierdzeniem w Polsce kolejnych przypadków koronawirusa SARS-CoV-2 informujemy, że działając w trosce o zdrowie uczestników zajęć i pracowników Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie i zgodnie z nowymi zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego - decyzją Dyrektora WBP w Krakowie, Pana Jerzego Woźniakiewicza - z dniem dzisiejszym (10.03.2020r.) zostają odwołane wszystkie zaplanowane w marcu 2020 roku zajęcia dla Seniorów:

poniedziałki:
 spotkania "Podstawy brydża", "brydż zaawansowany";
 zajęcia plastyczne (od 16.03.br)

wtorki:
Sekcja Plastyczna S@S

czwartki:
  Sekcja Krajoznawcza S@S,
  "brydż dla zaawansowanych",

piątki:
  szkolenie komputerowe e-kultura,
  "brydż dla zaawansowanych"

wycieczki edukacyjne:
  26.03.2020 - zwiedzanie z przewodnikiem synagogi w Krakowie

oraz wszystkie szkolenia językowe

Równocześnie informujemy, że stosowane są zalecenia właściwych służb i podejmowane wszystkie możliwe środki ostrożności, by zachować komfort korzystania z Biblioteki, m.in. prowadzona jest wzmożona dezynfekcja sprzętu komputerowego, który jest wydawany użytkownikom (klawiatury, myszki, tablety itp.), podniesiony jest standard dbałości o higienę obiektów sanitarnych, prowadzona jest wzmożona dezynfekcja klamek drzwiowych, poręczy i balustrad, przycisków w windach, itp.

Wskazane, aby osoby które wróciły z miejsc zagrożonych epidemiologicznie chwilowo zrezygnowały z wizyty w naszej Instytucji i kontaktowały się telefonicznie (12/3752200) lub e-mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Na tej podstawie okres wypożyczenia materiałów bibliotecznych zostanie wydłużony o kolejne 30 dni.

O kolejnych decyzjach wynikających z poleceń Dyrekcji WBP w Krakowie, informacja na bieżąco będzie umieszczana na stronie internetowej WBP w Krakowie, Szkoły @ktywnego Seniora, na blogu oraz na profilu S@S na Facebooku.

Wszelkie dodatkowe informacje dostępne są na stronie Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

Z poważaniem

Lidia Maria Jedlińska (koordynator "Szkoły @ktywnego Seniora")