Zapraszamy wszystkich miłośników tańca i ruchu do udziału w kolejnej edycji spotkań tanecznych realizowanych w ramach cyklu „S@S... na zdrowie!”. Zajęcia będą mieć charakter choreoterapii.

Zapisy poprzez Formularz zgłoszeniowy (w tabeli poniżej). Istnieje możliwość zapisu przed zajęciami (w miarę wolnych miejsc!)

Prowadzący: MAJA STRZELECJA – pedagog, terapeuta, absolwentka kursu Metody Ruchu Autentycznego (Institute for Integrative Bodywork and Movement Therapy UK), instruktor – praktyk (terapia tańcem metodą Detlefa Kapperta)

 

Data

Godzina

Miejsce

Zapisy

Czwartki:

10, 17, 24 listopada,

1 grudnia 2016 r.

11.00-12.30

WBP w Krakowie
ul. Rajska 1
rozpoczęcie 10 listopada br: sala 53 (parter)

tel. 12 37-52-238

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Formularz zgłoszeniowy

 

Osoby biorące udział w zajęciach powinny posiadać:

1.      Ważną kartę biblioteczną WBP w Krakowie - można ją uzyskać bezpłatnie na podstawie dokumentu tożsamości w Punkcie Rejestracji Czytelników i w Artetece WBP w Krakowie,

  1. Dobry humor i pozytywne nastawienie.

Zapraszamy osoby, których stan zdrowia pozwala na uczestnictwo w zajęciach. Przed zajęciami uczestnicy zostaną poinformowani o zagrożeniach i złożą oświadczenie, że biorą w nim udział na własne ryzyko. W trakcie zajęć wykonywane będą zdjęcia w celach dokumentacyjnych i promocyjnych. Uczestnictwo w zajęciach oznacza akceptację Regulaminu Imprez w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie.