Szanowni Państwo!

ZWRACAMY SIĘ Z WIELKĄ PROŚBĄ DO WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW NASZYCH DZIAŁAŃ PROWADZONYCH NA PRZESTRZENI OSTATNICH 11 LAT o wypełnienie ankiety on-line!

Niezależnie, czy brałeś udział w jednym szkoleniu czy jesteś stałym członkiem sekcji tematycznych - podziel się swoją opinią!

Od Państwa odpowiedzi i sugestii zależy, jaki charakter przyjmą nasze działania w przyszłości!

 

Program „Szkoła @ktywnego Seniora-S@S” wchodzi w kolejny okres realizacji. W 2017 roku minęło 10 lat od jego zainicjowania. Był to pierwszy w Polsce program uruchomiony przez bibliotekę publiczną w partnerstwie z organizacją pozarządową, skierowany do osób starszych. Poprzez jego realizację Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie (WBP w Krakowie) i Towarzystwo Polsko-Niemieckie w Krakowie (TPNK) pełnią istotną rolę w edukacji cyfrowej, społecznej i obywatelskiej osób starszych w regionie. Zrealizowane projekty stały się inspiracją dla innych instytucji i organizacji.

Główny nacisk kładzie się na ciągłość prowadzonych działań, które w swym założeniu są bezpłatne dla beneficjentów.

Chcielibyśmy podsumować ten ponad 10.letni okres diagnozą społeczną, która – na podstawie ankiety – zostanie przeprowadzona przez Instytut Socjologii Uniwersytetu Jagiellońskiego we współpracy z partnerami Programu S@S (WBP w Krakowie i TPNK).

ANKIETA on-line pozwoli na usystematyzowanie danych i poznanie Państwa opinii na temat realizowanego Programu. Państwa uwagi i sugestie umożliwią nam lepsze przygotowanie kolejnych działań.

Ankieta jest anonimowa, a jej wypełnienie zajmie około 10 minut.

Na Państwa odpowiedzi czekamy do 15 września 2018 r.

  FORMULARZ ANKIETY>>>

Liczymy na Państwa pomoc w opracowaniu diagnozy. Z zainteresowaniem czekamy na informacje zwrotne.


Pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres:

dr hab. Jolanta Perek-Białas (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

dr Maria Jedlińska, koordynator S@S (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; tel. 12 37 52 238)