Zapraszamy na bezpłatny kurs komputerowy "Obsługa internetu – poziom średnio zaawansowany".

W ramach szkolenia odbędzie się 10 spotkań (po półtorej godziny każde), na którym kursanci zapoznają się między innymi z zaawansowanymi opcjami wyszukiwarki Google, nauczą się tworzyć własne prezentacje multimedialne oraz poznają podstawową obsługę komunikatora internetowego Skype.

Zajęcia rozpoczynają się w środę 13 września 2017 r. i będą odbywać się w poniedziałki, środy i piątki.
Terminy (poniedziałki, środy i piątki):
Poniedziałki: 18, 25 września oraz 2 października 2017r.
Środy: 13, 20 września oraz 4 października 2017r.
Piątki: 15, 22, 29 września oraz 6 października 2017r.
I grupa: Godzina: 12.00-13.30
II grupa: Godzina: 13.45-15.15

Miejsce: Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie, ul. Rajska 1, I piętro, sala 155

Prowadzący: Joanna Ziętara, Paweł Radoń (praktykanci WBP w Krakowie)

Zgłoszenia na szkolenie wyłącznie poprzez formularz zapisu dostępny na blogu Szkoły @ktywnego Seniora, na którym znajdują się szczegółowe informacje o szkoleniu.

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona. Jedna nieusprawiedliwiona nieobecność powoduje skreślenie uczestnika z listy. Kurs przeznaczony jest dla osób, które nie brały udziału w poprzedniej edycji szkolenia. W trakcie zajęć wykonywane będą zdjęcia w celach dokumentacyjnych i promocyjnych. Uczestnictwo w zajęciach oznacza akceptację Regulaminu Imprez Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie.
Osoby biorące udział w szkoleniu powinny posiadać:
1.    podstawową znajomość obsługi komputera i internetu,
2.    konto Google / Gmail, do którego potrafią się zalogować. Konto Google / Gmail mogą Państwo założyć, klikając w poniższy link: https://accounts.google.com/SignUp?hl=pl,
3.    ważną kartę biblioteczną WBP w Krakowie – można ją uzyskać bezpłatnie na podstawie dokumentu tożsamości w Punkcie Rejestracji Czytelników i w Artetece WBP w Krakowie,
4.    wiek 50+.