Zapraszamy na bezpłatne szkolenie komputerowe dla seniorów: „Podstawy Facebooka”.

Szkolenia będzie składało się z 4 spotkań (po półtorej godziny każde), na których kursanci nauczą się, jak stworzyć profil na portalu społecznościowym Facebook oraz jak z niego korzystać – wyszukiwać znajomych, dodawać wpisy i zdjęciaOsoby biorące udział w szkoleniu powinny posiadać:
- podstawową znajomość obsługi komputera i internetu,
- ważną kartę biblioteczną WBP w Krakowie – można ją uzyskać bezpłatnie na podstawie dokumentu tożsamości w Punkcie Rejestracji Czytelników i w Artetece WBP w Krakowie,
- kilka swoich zdjęć nagranych na pendrive lub płytę CD,
- konto pocztowe, na które potrafią się zalogować,
- wiek 50+

 Miejsce: WBP w Krakowie, ul. Rajska 1, I piętro, sala 155

Termin: 20, 27 marca 2017 r., 3, 10 kwietnia 2017 r. (poniedziałki)
Godzina: 12.30-14.00

Zgłoszenia TYLKO poprzez Formularz zapisu

Prowadzący: Żaneta Bednarz, pracownik WBP w Krakowie.

Uwaga: Po zakończeniu rekrutacji na podany w formularzu rejestracyjnym adres e-mail zostanie wysłana informacja o przyjęciu zgłoszenia. Liczba miejsc ograniczona. O przyjęciu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń. Jedna nieusprawiedliwiona nieobecność powoduje skreślenie uczestnika z listy. Kurs przeznaczony jest dla osób, które nie brały udziału w poprzedniej edycji szkolenia oraz nie korzystały wcześniej z Facebooka. W trakcie zajęć wykonywane będą zdjęcia w celach dokumentacyjnych i promocyjnych. Uczestnictwo w zajęciach oznacza akceptację Regulaminu Imprez Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie.