Sekcja Krajoznawcza S@S zaprasza 2 marca 2017 roku do wspólnego zwiedzania ARTETEKI, jednej z agend Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie, która działa od 2013 roku w przestrzeniach Małopolskiego Ogrodu Sztuki.  Jest to miejsce, w którym znajdują się między innymi e-booki, e-czasopisma, audiowizualia (płyty muzyczne i filmowe, audiobooki). Stanowi ona również przestrzeń dla miłośników teatru i innych dziedzin sztuki, sprzyjającą wymianie myśli, wspólnym dyskusjom i polemikom.

 

Arteteka Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie oferuje czytelnikom bezpłatny dostęp do specjalistycznych baz Theatre In Video, Dance In Video (Alexander Street Press). Uzupełnieniem wysokiej jakości sprzętu jest profesjonalne oprogramowanie do tworzenia, edycji, obróbki muzyki i grafiki.

Osoby biorące udział w wycieczce powinny posiadać:

    Ważną kartę biblioteczną WBP w Krakowie – można ją uzyskać bezpłatnie na podstawie dokumentu tożsamości w Punkcie Rejestracji Czytelników i w Artetece WBP w Krakowie,
    Dobry humor i pozytywne nastawienie,
    Wiek 50+.

Miejsce spotkania:
Arteteka WBP w Krakowie, ul. Rajska 12 (parter, wejście od ul. Szujskiego)
Data: 2 marca 2017 (czwartek), godz.11.00-12.00

Zgłoszenia: Formularz zapisu

Uwaga: Po zakończeniu rekrutacji na podany w formularzu rejestracyjnym adres e-mail zostanie wysłana informacja o przyjęciu zgłoszenia. Liczba miejsc ograniczona. W trakcie zajęć wykonywane będą zdjęcia w celach dokumentacyjnych i promocyjnych. Uczestnictwo w zajęciach oznacza akceptację Regulaminu Imprez w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie.