SZKOLENIE KOMPUTEROWE

Zapraszamy na bezpłatny kurs komputerowy „Usługi Google” (dostępna jedynie lista rezerwowa)

W trakcie szkolenia zapoznają się Państwo między innymi z zaawansowanymi opcjami wyszukiwarki Google, opanują obsługę witryny YouTube służącej do oglądania krótkich filmów, nauczą się poruszać po internetowych mapach czy automatycznie tłumaczyć fragmenty tekstów w różnych obcych językach na język polski. Będzie też o pracy z edytorem tekstu, arkuszem kalkulacyjnym i o tworzeniu prezentacji.

Po każdej lekcji kursanci są zobowiązani do rozwiązywania ćwiczeń i zadań na platformie learningowej http://kursy.rajska.info/. Dodatkowe konsultacje z prowadzącymi będą możliwe w określone dni za pośrednictwem czatu na platformie.

Miejsce: Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie, ul. Rajska 1, I piętro, s. 155

Terminy (piątki): 6, 13, 20, 27 marca, 10, 17, 24 kwietnia, 8, 15, 22 maja 2015 r.

Godzina: 08.30 – 10.00

Prowadzący: Ewa Brożek, Marta Jachimczyk, Joanna Moskal (pracownicy WBP w Krakowie)

Zgłoszenia na szkolenie wyłącznie poprzez formularz zapisu dostępny na stronie Działu Edukacji, Nauki i Badań WBP w Krakowie, na której znajdują się szczegółowe informacje o szkoleniu.

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona. O przyjęciu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń oraz aktywność w sekcjach S@S. Jedna nieusprawiedliwiona nieobecność powoduje skreślenie uczestnika z listy. Kurs przeznaczony jest dla osób, które nie brały udziału w poprzedniej edycji szkolenia.